Single & Happy - nowa grupa na Facebooku


Mój dzisiejszy post jest trochę nietypowy, bo zazwyczaj na blogu nie reklamuję swoich usług, a tym razem chciałabym zareklamować pewne dostępne dla każdego za FREE miejsce

Od wielu lat wspieram osoby, które są singlami, organizując warsztaty rozwojowe i pracując z nimi indywidualnie. Czemu więc nie skorzystać z dostępnego dla posiadaczy konta na Facebooku narzędzia, jakim jest grupa. Myślę, że możemy stworzyć tam fajną społeczność dającą sobie wsparcie w sytuacjach kryzysowych, problemowych, ale też tych, w których chcielibyśmy podzielić się ze sobą swoim szczęściem, bo o budowanie poczucia szczęścia w tym wszystkim chodzi.

Grupa nazywa się Single & Happy i jest to miejsce dla singli, którzy chcą stworzyć szczęśliwy związek - z drugim człowiekiem lub z samym sobą, bo przecież relacja ze sobą jest najważniejszą relacją w naszym życiu.

Będę tam wrzucać materiały dedykowane dla singli, ale też w niedalekiej przyszłości publikować nagrania na żywo, podczas których będę odpowiadać na Wasze pytania. Zachęcam też wszystkich do aktywnego wsparcia uczestników grupy i zaangażowania. 

Będziemy tam mam nadzieję rozmawiać o naszych refleksjach, rozwiązywać nasze problemy, pytać, odpowiadać, reagować na miłosny S.O.S i poznawać się.  

Wpadniesz?
Zostaniesz?

Zapraszam TUTAJ.


Julitta Dębska

You May Also Like

0 komentarze

Popularne posty

@julittadebska